Tapioca Logo
דף הבית אודותי ארועים עתידיים המלצות קישורים צור קשר
Tapioca

לקוחות ממליצים


מאת: ענת כהן

לציפי,

נפלה בחלקי הזכות הגדולה והברכה העצומה, להיחשף בעזרתך ותחת טיפולך האוהב והמסור, לעולם הרפואה הסינית. הגעתי אליך לפני כחמש וחצי שנים (מי היה מאמין?!) לאחר שעברתי דרך ארוכה של התמודדות עם מחלות פיזיות שונות ומשונות ועם מצב רגשי פחות יציב. הגעתי רק לאחר שחשתי מותשת (פיזית ונפשית) מלהיות "חולה". הגעתי כאשר חשתי כי "כלו כל הקיצים" וכי לרפואה "הקונבנציונאלית" אין עוד את הדרך המתאימה לעזור לי. או אולי בניסוח מדויק יותר – הגעתי כי התחלתי להבין שיש קשר הדוק בין מצבי הנפשי לזה הבריאותי וחיפשתי את הדרך הטיפולית שנראתה בעבורי הכי אמינה והכי בטוחה (משלל הדרכים הנקראות "אלטרנטיביות").

את השינוי במצבי התחלתי להרגיש כבר אחרי מספר טיפולים: חשתי הקלה בסימפטומים, התחלתי להיות יותר מודעת לגוף שלי, לתחושות שלי ולאופן בו ניתן לחולל שינוי במצב. התחלתי להתחזק, פיזית ונפשית, ולאחר מספר חודשים כבר הייתי במצב בריאותי ונפשי טוב בהרבה מזה שנים!

אני יודעת להגיד היום (כמו שידעתי להגיד זאת בפעם הראשונה שפגשתי דווקא אותך) שלא רק הרפואה הסינית היא ששיפרה את מצבי, אלא גם הקשר החם והאישי שזכיתי לקבל ממך כמטפלת. תמיד היית שם בשבילי: מאזינה, מנסה לתמוך, לחזק, לעודד ובעיקר ממשיכה להאמין ביכולת שלי לעורר שינוי חיובי בחיי. אין לי כל ספק, כי השילוב הייחודי בין אישיותך המיוחדת, לבין הרפואה הסינית ואנרגיית הרייקי, הוא אשר הופך את הטיפול תחת ידייך המסורות ל"אחר" ולעוצמתי במיוחד.

ועל כך הייתי רוצה לומר לך (שוב) תודה!

ענת כהןמאת: חיה חצב

ציפי יקרה
נפגשנו לפני כ10 שנים לאחר שעברתי טיפולים שונים שלא הצליחו לטפל בבעיות שהיו לי בברכיים. אחרי הטיפול הראשון כבר הרגשתי הקלה והמצב הלך והשתפר עד שהצלחתי לחזור למצב בריא ותקין. מאז טיפלת בי בכל הבעיות השונות שצצו בגופי ובנפשי בהצלחה רבה. לא רק שהטיפולים העמידו אותי כל פעם מחדש על הרגליים אפילו שיחה לקביעת פגישה גרמה להתחלה של ריפוי. אני מלאת תודה לאהבה הנדיבה שאת מעניקה יחד עם ידע וניסיון רב שעזרו לי להגיע עד הלום וממליצה עליך בחום כמטפלת נפלאה.

בהצלחה בהמשך
חיה חצב


מאת: חנית גבאי

הגעתי לציפי לאחר המלצה של חברה טובה מחיפה...
תחילת ההיכרות הייתה בסדנת בישול טעימה להפליא אליה הגעתי עם חברתי.

הסיבה בגינה נדרשתי לטיפול הייתה בעיקר דלקות חוזרות ונשנות בגב, בכל האזורים,
תוך שאני נוטלת וכמעט מתמכרת לכדורי אתופן, הידועים בין היתר כפוגעים בתפקוד מע' העיכול.

האמת, מעולם לא טופלתי בטיפול אלטרנטיבי ולא ידעתי כ"כ למה לצפות.

כבר מלכתחילה נוצר קשר נפלא של אמון בדרכה הטיפולית של ציפי. בזכות השילוב של רפלקסולוגיה רייקי ובעיקר דיקור אינני זוכרת את טעמם של כדורים. תוך כדי טיפול קבלתי טיפים לתזונה נכונה, להתנהלות במסגרת האימון הגופני ועוד...
מאז כבר שלחתי המלצות רבות לחברי וחברותי, וכמוכן שלחתי לטיפול את בעלי ובני...

כיום – כמעט חצי שנה אחרי אני בנאדם אחר. התחושה היא שהגוף מרפא את עצמו, מתגבר בקלות רבה יותר על כאבים, דלקות וכד'. גם השינוי בתזונה עושה את שלו בהיבט ההרגשה ופעילות מע' העיכול.ולבסוף גם חזרתי לספורט שכ"כ היה חשוב לי.
כיום אני "מתחזקת" את הטיפול בביקור אחת ל-3-4 שבועות.

על איכות החיים הזו רציתי לומר לך ציפי – תודה!!חנית גבאי
טלפון-055-6668380


מאת: נורי

בכיף ובשמחה אני יכולה לספר על ציפי הברמן-
כמטפלת מצויינת שמשלבת במיומנות התייחסות לריפוי גוף, נפש ורוח גם יחד.

כמאזינה קשובה בעלת אינטואיציה וחכמת חיים.
כיועצת תזונתית שהוסיפה לי הרבה ידע שהתגלה כמאזן ומחזק,
(ואני חשבתי שכבר ידעתי הכול על תזונה בריאה...) שיש בה אהבה ורצון עז להיטיב ולשפר את חיי כל אדם באשר הוא.

המלצה חמה לכל מי ששואף להתפתח ומעוניין בליווי ותמיכה מעולה בדרך!

נורי (3 שנות ותק אצל ציפי).


מאת: שני

ניגשתי לטיפול אצל ציפי בעקבות כאבים במרפק שנעו במשך חצי שנה בין אי נוחות קלה לסבל מעיק. למרות שעברתי בחיי מס' פעמים דיקורים/עיסויים/רייקי/גלי אולטראסאונד וכו' - הטיפול לא היה דומה למה שציפיתי. מעבר לרוגע, לדיוק ולמקצועיות שהיו ושניתן היה להרגיש בהם בכל שלב בטיפול – הכאב נעלם.

תודה ציפי!


מאת: לילי

ציפי היא מטפלת מיוחדת ומדהימה. כל טיפול אצלה הוא חוויה של ריפוי עמוק. ציפי משלבת שיחה, רפלקסולוגיה (אלוהית...), דיקור שפשוט מאזן את המערכות ורייקי. אני תמיד מרגישה בדיקור שהיא יודעת בדיוק את המקום של כל מחט ומה הוא בא לרפא. אצלי באופן אישי יש תוצאות מדהימות: הגעתי לציפי אחרי שנים של בעית עור שלא נפתרה בשום דרך - וניסיתי ה כ ל - ותוך מספר טיפולים כבר הרגשתי הקלה עד לריפוי מלא שגם איפשר לי לישון.

לדעתי יש לציפי ידע וחכמה כל-כך מדויקים על הגוף והנפש ומה שביניהם שהיא תדע למצוא את המקור של בעיות שונות ולטפל בהם. אני מאד מאמינה בגישה שלה שמשלבת את התזונה כדרך התומכת בריפוי. ציפי היא אחת הידעניות הגדולות שאני מכירה בתחום זה והאוכל שלה טעים ביותר בנוסף להיותו בריא/

מילים לא תתארנה את איכות הטיפול. בנוסף על אלה, ציפי היא אדם זמין ונגיש ותמיד אפשר להתיעץ איתה גם בטלפון. אני מלאת תודה על ההיכרות שלי עם ציפי.
האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים